Impressum

Přidáno dne 28.04.2012 17:11
Onkologické a radioterapeutické oddělení FN Plzeň
Fakultní Nemocnice Plzeň‎
alej Svobody 80
304 60 Plzeň-Lochotín, Czech Republic

Informace o odpovědnosti

Těší nás, že jste navštívili naše webové stránky. Zde naleznete poznámky týkající se odpovědnosti.

Všechny dokumenty a soubory, které naleznete na stránkách Onkologické a radioterapeutické oddělení FN Plzeň, byly námi vytvořeny  s maximální péčí. Děkujeme za pochopení, že přesto nemůžeme převzít odpovědnost za správnost a úplnost uložených  informací. Vylučujeme odpovědnost za jakékoli škody, které mohou vzniknout přímo či nepřímo z používání těchto stránek a informací v nich obsažených. Toto neplatí v případě odpovědnosti za úmyslné pochybení nebo hrubé nedbalosti.

Nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah jiných webových stránek, které můžete navštívit prostřednictvím odkazů z  webu Onkologické a radioterapeutické oddělení FN Plzeň. Pokud budete mít informace o nelegálním obsahu jiných webových stránek, na které můžete přistupovat prostřednictvím našich odkazů, prosíme, informujte nás, abychom mohli odstranit odkaz na příslušné stránky.

Vlastnická práva

Všechna práva týkající se obsahu a designu tohoto webu jsou vyhrazena Onkologickým a radioterapeutickým oddělením FN Plzeň.

Celkové nebo částečné reprodukce, distribuce, přenos (elektronicky nebo jinak), nebo používání našich webových stránek pro veřejné nebo komerční účely je bez našeho předchozího písemného souhlasu zakázáno.

Zřeknutí se odpovědnosti

Nepřebíráme žádné záruky ani odpovědnost za jakékoli funkce, aktuálnost, přesnost, úplnost nebo kvalitu propojených odkazů, a to zejména za informace z odkazovaných "spojených" internetových stránek třetích stran (včetně zákonnosti obsahu). Práva na tyto stránky a odpovědnost za jejich obsah nesou pouze třetí strany.

Také nemůžeme zaručit, že naše webové stránky  nebo propojené stránky neobsahují žádné viry.

Odmítáme v zásadě jakoukoli odpovědnost za materiální nebo morální škody, včetně následných škod, které byly způsobené použitím informací, které jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Pokud by toto omezení nebo vyloučení odpovědnosti i přes bezplatnost informací nebylo právně přípustné, je naše odpovědnost omezena na úmyslné nebo hrubě nedbalé jednání.


Akce

Otázky kolem rakoviny II.

Odborníci onkologických a chirurgických odborností FN Plzeň představí účastníkům druhého cyklu přednášek o rakovině nové léčebné metody používané pro pacienty s onkologickým onemocněním.